אודות ש.א קשת פרוייקטים

קשת פרוייקטיםש.א קשת פרויקטים בע"מ הינה חברה מובילה בעלת ניסיון רב בתחום החקלאות בכלל ובלולים ורפתות בפרט.
החברה מספקת ללקוחותיה מכלול שלם ומקיף של מוצרים ושרותים בתחום, החל מייעוץ לתכנון והקמה, וכלה במתן שרותי תחזוקה שוטפים למשקים קיימים.
קשת פרויקטים נוסדה בשנת 1991 בזכות שתוף פעולה בין שני אנשי תעשייה מנוסים וותיקים בתחום:

אריה חכם, הנדסאי אלקטרוניקה, בעל וותק של למעלה מ-30 שנה בתחום וניסיון רב בפיתוח מערכות אלקטרוניקה מתקדמות ללולים ולרפתות. אריה פיתח יחד עם שלומי בר-נס את מערכת "מפיל וילון" המשווקת כיום בכל העולם. אריה חכם גדל בקיבוץ גלאון ומתגורר כיום בגדרה.

שלומי בר-נס, בעל וותק של יותר מ- 20 שנה בתחום הלולים והרפתות, בעל ניסיון רב באחזקה ובפיתוח מערכות והפעלתן. הוא בעל  לולי פיטום בעלי מחזור של 500 טון פטם. שלומי בר-נס  יליד מושב שדה עוזיה ומתגורר במושב אביגדור.

קשת פרויקטים מושתתת על מקצועיות דרג ההנהלה והעובדים וערוכה לספק
כל מה שהחקלאי צריך –מתי שהוא צריך.

  • פתרון בעיות ייחודיות: פיתוח וייצור מוצרים ומערכות מתקדמות ייחודיות, לפתרון בעיות אשר אין עליהן מענה  בשוק ולפי צרכי הלקוח. בנוסף, שיתוף עם יזמים לפיתוח וייעול מערכות בתחום.
  • ייבוא ושיווק מגוון מקיף של מוצרים, מכשור, חלפים וציוד מתכלה לענף החקלאות ובפרט ללולים ולרפתות, מהחברות המובילות בעולם ומייצור אישי.
  • התקנה: התקנת מוצרי אלקטרוניקה, בקרים ומערכות מכאניות ברפתות, לולים ומפעלי חקלאות.
  • ייעוץ, הכוונה וליווי בהקמה או בשדרוג הלול והרפת, תוך ניתוח צרכי לקוח, תנאי סביבה ומקום ומתוך ראיה עתידית.
  • שירותי חירום סביב השעון, גם בסופי שבוע.
  • שירותי תחזוקה שוטפים, אספקת חלפים ושירותי שטח.
  • אמינות, שירותיות, מקצועיות, יחס אישי, ומחירים מתחרים.
שירות וזמינות
בקשת פרויקטים מודעים לכך שהצורך בשירות יכול לחרוג ממסגרת שעות העבודה המקובלות ולגלוש לערבים ואף לסופי השבוע. מתוך כך, קשת פרויקטים שמה דגש במתן שרות זמין, כל יום מימות השבוע ובכל שעה, כל זאת על מנת לתת מענה אמיתי לצורכי הלקוח, תוך התחייבות לשביעות רצונו.

מוצרים וציוד מתקדם
בחברה ניתנת שימת דגש מיוחדת על אמינות ואיכות השירות והמוצרים. קשת פרויקטים מייבאת ומשווקת אך ורק מוצרים באיכות הטובה ביותר ומחברות מובילות, זאת לצד מוצרים בני פיתוחה אשר אספקתם ושיווקם בלעדיים לה.

פיתוח וחדשנות
מקצועיות החברה מתבטאת גם ביכולתה לפתח ולייצר מוצרים אשר עדיין לא קיימים בשוק בעבור לקוחותיה, וזאת על מנת לתת מענה לבעיות וצרכים ייחודיים להם.
פיתוחים אלו משווקים בבלעדיות על ידי החברה בארץ וכן בארה”ב, אירופה וצפון אסיה.

תחזוקה ומהירות אספקה
במרכז הלוגיסטי של קשת פרויקטים תמצאו מגוון רחב של מוצרים וחלפים לאספקה מיידית וזאת על מנת לאפשר בין היתר, תחזוקה שוטפת, מהירה ויעילה ללקוחות החברה.

ייעוץ הקמה ושדרוג
לחברה ניסיון רב בייעוץ, תכנון והכוונה לבנייה ולשדרוג של לולים ורפתות בארץ ובחו"ל, תוך התייחסות מקצועית ושימת דגש על רצונות הלקוח, תנאים סביבתיים וראייה עתידית. בין היתר, קשת פרויקטים הקימה חוות חקלאיות במזרח אירופה.